• Trabzon 27 °C
 • Rize 27 °C
 • Artvin 27 °C
 • Gümüşhane 27 °C
 • Giresun 28 °C

Orhan Çavuşoğlu

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Trabzonspor böyle mi yönetiliyor

22 Ağustos 2014 Cuma 19:15

“Zengin ile geçmiş dönemde tamamı ile yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunlar birebir iletişim ile çözülmüştür”

Üsteki bu sözler yönetimin resmi internet sitesinden eski genel müdür Sinan Zengin’in göreve başlaması  ile ilgili yaptığı resmi açıklamanın bir bölümünde yer alıyor

Borsaya açık şirketin genel müdürünü daha önce hiç düşünmeden bir dakika içinde kovdular. SPK fark etse Trabzon başkanı dahil birkaç yönetici yanmıştı.

Bunu bir kenara bıraktık, ya bu yönetimin eski genel müdür  Zengin hakkında söylediklerine ne diyelim.

ne demedileri ki ?

Bu kadar hengâmenin kısa özeti neymiş  : Zengin ile geçmiş dönemde tamamı ile yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunlar birebir iletişim ile çözülmüştür”.

Eskiden U dönüşü vardı, bunun adı  da Z dönüşü

Peki efendim  Dr. İrfan Coşkun yönetimden ayrıldı, onla da bir konuşun, bakarsınız tıpkı Zengin'de olduğu gibi " Geçmiş dönemde tamamı ile yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunlar birebir iletişim ile çözülmüştür”

Onla birlikte yönetiminizden ayrılan Osman İlyas’ı da çağırın konuşun birebir iletişim ve yanlış anlaşılma kurbanı olmasın

Ardından Özkan Sümer’i listeye dahil edin.

Başkanın en yakın arkadaşı Sebahattin Çakıroğlu ‘ nun günahı ne?

Onlada en kısa sürede konuşun bakın belki  “Yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunları, birebir iletişim  ile çözersiniz

Engin Kara, 3 toplantıya gelmedi diye yönetim kurulundan ayırdınız, “ Kara ile geçmiş dönemde olan ve tamamı ile yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunları birebir iletişim ile çözebilirsiniz”

Bakın Zengin sizi mahkemeye verdi hakkınızda suç duyurusunda bulundu haklarını istedi ."onla  geçmiş dönemde tamamı ile yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunları birebir iletişim ile çözdünüz”de eski başkan Sadri Şener'in günahı neydi. Zengin sizi, sizde Sn Şener'i mahkemeye verdiniz.

Sizi mahkemeye verene af çıktı.Sizin mahkemeye verdiğinize neden haksızlık yapıyorsunuz...

Yönetiminizde bulunan Engin Kara görevdeyken “Defterleri inceledik, Sadri Bey ile ilgili suç oluşturacak bir belgeye rastlayamadık “dedi 

O zaman eski başkan Sn Sadri Şener ile de bir görüşün. Bakarsınız Sn Şener ile geçmiş dönemde tamamı ile yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunlar birebir iletişim ile çözülmüş olur

Ne dersiniz?

Sakın Yaşar Aşcıoğlu’ nu da unutmayın.

Sürekli olarak hedefinizde olan eski bakan ve Trabzonspor eski başkanı Sn Faruk Özak ile de mutlaka bir görüşün.

Eğer talebinizi kabul ederse tabi.

Görüşürseniz, ardından "Özak ile geçmiş dönemde tamamı ile yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunlar birebir iletişim ile çözülmüştür “diye açıklama yaparsınız

Tolunay hoca, ve Hami Mandıralı’ nın günahı ne?

Bakarsınız Kafkas ve Mandıralı ile geçmiş dönemde tamamı ile yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunlar birebir iletişim ile çözersiniz”

Ünal Karaman, Fatih Tekke’yi de bir arayın “Geçmiş dönemde tamamı ile yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunları birebir iletişim ile çözme şansını kaçırmayın"

Herkes rahat eder

Ancak ;Aziz Yıldırım , Fenerbahçe,  Yıldırım Demirören , Mecnun Odyakmaz ve Maluda ile ilgili “Geçmiş dönemde tamamı ile yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunlar birebir iletişim ile çözülmüştür” diye açıklama yaparsanız  beni üzersiniz.

Ötekilere bir şey demem ama, buna valla de billahi de çok kızarım.

Bakın ey sevgili yöneticilerim “

Önce bakın sonra yapın .

Dediğimi yaparsanız 

"Geçmiş dönemde tamamı ile yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunlar birebir iletişim ile çözülmüştür"şeklinde ki cümleyi sık sık kullanmak zorunda kalmazsanız"

Bu kadar çelişkiye düşmeszsiniz

Nokta

Bu yazı toplam 10027 defa okunmuştur.
Okuyucu Yorumları

Toplam 2 yorum eklendi.

 • ÇOK GÜZEL YÖNETİLİYOR.....coşkun öztürk23 Ağustos 2014 Cumartesi 11:59

  Biraz sabredin bekleyin ,,,,tek taraflı infaz etmek biraz insanı düşündürüyor acaba neden.???? yıllardır idare edenleri de gördük çoluk çocuğumuz sinir hastası oldu,,, 30 yaşındakiler hala şampiyonluk görmedi,,,,tam güzel şeyler oluyorken ve mükemmel bir hava yakalamışken ,,,nereden çıktı iyi idare edilmiyor demek,,,,, çok da iyi idare ediliyor bekleyin 2,3 yıl sonra siz gelirsiniz daha iyisini yaparsınız ,,, bekleyeceksiniz,,beklemesini ve saygı duymasını da bilin.

   BeğendimBeğenmedim
 • Yönetim ve Zihniyetlerziyaorhan22 Ağustos 2014 Cuma 19:37

  gerçekten de takımımız çok kötü yönetiliyor artık üniversite mezunu hatta yüksek lisans yapmış kaliteli insanlar yöneticili olmalı.İnsana değer veren akıllı her yönüyle ekip çalışmasına öncelik veren koordine olmuş bir yönetim oluşmalı ama herkes para diyor makam diyor mevki diyor her yerde bu öncelikte olduğu için bu yazdıklarım hayaldir hevestir kimse dikkate almasın saygılarımla.

   BeğendimBeğenmedim
 • Toplam 2 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
ÜYE İŞLEMLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Haber 61 İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : Telefon: 462 326 73 73 Pbx - 532 456 71 41 / Faks : 0462 326 73 73 Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA