• Trabzon 29 °C
  • Rize 30 °C
  • Artvin 26 °C
  • Gümüşhane 22 °C
  • Giresun 28 °C

Spor

Güncelleme :24.10.2016 15:52|Haber Tarihi :24.10.2016 15:52

Kupa Maçları başlıyor

Kupa Maçları başlıyor Kupa Maçları başlıyor Kupa Maçları başlıyor

Trabzonspor'un Çorum Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacağı Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçları başlıyor.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçları yarın, 26 Ekim Çarşamba ve 27 Ekim Perşembe günü oynanacak.

Kupada, Spor Toto Süper Lig'den 10, TFF 1. Lig'den 12, Spor Toto 2. Lig'den 21, Spor Toto 3. Lig'den 10 ve Bölgesel Amatör Lig'den 1 takım 3. turda mücadele edecek.

Tek maç eleme usulüne göre yapılacak 3. tur maçları sonucunda 27 takım grup aşamasına kalacak. Geçen sezon Süper Lig'i ilk 5'te tamamlayan Beşiktaş, Fenerbahçe, Atiker Konyaspor, Medipol Başakşehir ve Osmanlıspor'un da doğrudan katılımıyla 32 ekip, grup aşamasında yer alacak.

Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda oynanacak maçların programı şöyle:

25 EKİM SALI

12.00 Pendikspor-Gençlerbirliği (Pendik)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Bandırmaspor-Sancaktepe Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 24Erzincanspor-Yeni Malatyaspor (Erzincan 13 Şubat)

14.00 Kızılcabölükspor-Kocaeli Birlikspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Elazığspor-Ofspor (Elazığ Atatürk)

17.15 Gaziantepspor-Düzyurtspor (Kamil Ocak)

19.00 Çaykur Rizespor-Fethiyespor (Yeni Rize Şehir)

21.00 Galatasaray-Dersimspor (Türk Telekom Arena)

26 EKİM ÇARŞAMBA

12.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

13.30 Gümüşhanespor-Konya Anadolu Selçukspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.15 Çorum Belediyespor-Trabzonspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Şanlıurfaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.30 Kırklarelispor-Büyükşehir Gaziantepspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Sivasspor-BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül Stadı)

15.00 Samsunspor-Menemen Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

15.00 Afjet Afyonspor-Ümraniyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

15.00 Balıkesirspor-Darıca Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

15.00 Boluspor-Elaziz Belediyespor (Bolu Atatürk)

16.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tuzlaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Akhisar Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

21.00 Bursaspor-Yomraspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

27 EKİM PERŞEMBE

12.00 Fatih Karagümrük-Göztepe (Vefa)

13.30 Yeni Amasyaspor-Denizlispor (12 Haziran Stadı)

14.30 Aydınspor 1923-Antalyaspor (Adnan Menderes)

18.30 Kasımpaşa-Kahramanmaraşspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Diğer Haberler
  • “Trabzon’a Üç Puan İçin Gideceğiz”26 Ekim 2016 Çarşamba 16:51
  • ‘Darbelere Karşı Blok Yapıyoruz’25 Ekim 2016 Salı 09:29
  • Kupa Maçları başlıyor24 Ekim 2016 Pazartesi 15:38
  • 4 Attı Trabzonspor'u bekliyor24 Ekim 2016 Pazartesi 15:31
  • Yanal Trabzonspor’a Geldiği İlk Dönemi Hatırlattı24 Ekim 2016 Pazartesi 14:24
  • Ahmet Ağaoğlu Tek Aday24 Ekim 2016 Pazartesi 10:46
  • Olaylı Maç İçin Tff’den Açıklama24 Ekim 2016 Pazartesi 10:32
  • "Özetlemek gerekirse geliyoruz"24 Ekim 2016 Pazartesi 09:43
  • Trabzonspor’a Coşkulu Karşılama23 Ekim 2016 Pazar 10:14
  • Örem: "İhtiyacımız vardı"23 Ekim 2016 Pazar 10:11
  • ÜYE İŞLEMLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Haber 61 İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : Telefon: 462 326 73 73 Pbx - 532 456 71 41 / Faks : 0462 326 73 73 Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA