• Trabzon 27 °C
 • Rize 27 °C
 • Artvin 27 °C
 • Gümüşhane 27 °C
 • Giresun 28 °C

Orhan Çavuşoğlu

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İHO kupayı vermeyenlerden intikam alacakmış!

18 Mayıs 2015 Pazartesi 09:57

 İstanbul Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Beykent Üniversitesi ve Sabahattin Zaim Üniversitesi  Sosyal Medya aracılığı "Karadeniz’in En"lerini seçti.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu da yılın en iyi yöneticisi seçildi.

Başkan ödül töreninde bir konuşma yaptı. Konuşma özetle şöyle”: "2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor'dur. Kupayı vermediler ama bir gün onlardan intikamımı alacağıma inanıyorum. Ödüle Layık mıyız değil miyiz diye düşünüyorum. Burada ben kendi adıma bu Ödüle Layık olmadığımı düşünüyorum. Şampiyon Olan Başkanlar Ödül Almalılar. Buna 2010-2011 Sezonu da Dâhil. Önümüzde ki yıl şampiyonluk hedefimiz. Bir daha ki sene şampiyon kadroyu kurmak istiyoruz. O zaman bu ödüle de layık oluruz."

Başkan Hacıosmanoğlu’nun ödül töreninde ki sözlerinden, gelecek sezonu planlamaya başladığını öğreniyoruz.

Hemde iddialı bir ifadeyle  “Bir daha ki sene şampiyon kadroyu kurmak istiyoruz"

Yapma başkanım.

Birincisi Yargıtay Kongre ile ilgili kararını bu ay içinde verirse ne yapacaksınız?

İkincisi de "İnsanın yaptıkları yapacaklarının teminatıdır." Sizin teminatınız da elinizdeki futbolcu hurdalığı. Geçen sezon ki kadroyu da, siz ve yönetiminiz oluşturdu, başkan. Trabzonspor’u futbolcu çöplüğüne çeviren de siz ve yönetiminizdir?

Şimdi gelecek sezonun şampiyonluk kadrosunu kuracakmışsınız öyle mi?

Hayrola size  Vahiy mi geldi?  

İkincisi Kupa meselesi...

“Kupayı vermediler ama,bir gün onlardan intikamımı alacağıma inanıyorum” söyleminizde ilginç

Bayram değil, Seyran değil ama siz intikam mintikam söylemlerine başlamışsınız.

Hedefiniz kim başkanım,kimden intikam alacaksınız.?

 Hani bir dönem söylemlerinizde bize kupayı verdirmeyen isim için “Ona oy vermeyen haindir” gibi ifadeler kullanıyordunuz ya. “Allah benim ömrümden alsın ona versin” diyordunuz ya ?

Şimdi intikam söylemiyle kast ettiğiniz o mu ?

Bakın sn başkan,Trabzonspor taraftarı bu kupanın ilk günden beri kimde olduğunu biliyordu, ama tüm Trabzon bunu şahsınıza  anlatamadı.

Hani "Siz Kupayı alamazsanız,kupa sizi alacaktı ? 

“Bize kupayı vermediler” demek Adalet mücadelesinde teslim olmaktır. Siz teslim olun başkanım, ama Trabzon bu Adalet mücadelesini sonsuza dek  sürdürecektir.

Sizi yönetime taşıyan kupa mücadelesini nasıl sekteye uğrattığınızı,Trabzon unutmaz.. Kupayı Trabzonspor’a verdirmeyeni bilmenize rağmen, çıtınızı çıkarmamanızı Trabzon ve Trabzonsporlular asla unutmaz.

Anlayacağınız şimdi hedef saptırmanızı, bu bölgede kimse yemeyecek.

Kazlıçeşme’de miting otobüsünün üstüne, Trabzon havalimanında VİP salonuna koşma ile kupanın gelmeyeceğini sağır sultan biliyordu, bir siz anlamadınız

Siz kupayı gerçekten isteseydiniz FİFA, UEFA, CAS, Aziz Yıldırım ve Yıldırım Demirören’le vakit geçireceğinize, Kupayı Trabzonspor’a verdirmeyenle uğraşırdınız. Aziz Yıldırım'a her fırsatta destek veren muhalefet parti genel başkanlarıyla uğraşırdınız

Trabzonsporlular ADALET Mücadelesinden vazgeçmeyecektir Başkanım. Siz “Kupayı bize vermediler" deyip teslim bayrağını çekseniz de Trabzon bunu unutmayacak.

Sizden kupa falan kimse istemiyor.

“Gölge etmeyin başka İhsan istemez”

Ödül töreninde “ Burada ben kendi adıma bu ödüle layık olmadığımı düşünüyorum. Şampiyon olan Başkanlar ödül almalılar. Buna 2010-2011 sezonu da dâhil" şeklindeki ifadeniz de çok ilginç.

Kendinizi ödüle layık bulmuyorsanız, o zaman ödül töreninde ne işiniz vardı?

"Ödülü Şampiyon başkanlar almalı, buna 2010-2011 sezonu da dâhil"şeklindeki ifadeniz de” Ödüle layık olmadığınızı anlamanızdan, daha erdemli bir davranış bence.

Merak etmeyin Sn başkan 2010-2011 sezonunda şampiyon olan başkan ödülünü aldı(!) Trabzonspor'u şampiyon yapmanın cezasını çekiyor o başkan şimdi. Hayali suçlarla itham ettiğiniz o şampiyon başkan şimdi sayende mahkemelerde ifade veriyor.

Şimdi günah çıkarma vakti diyorsanız” Bu Ajitasyonu da inanın kimse yemez”.

O hakkında ağır ithamlarda bulunduğunuz ve savcılığa suç duyurusunda bulunduğunuz başkanın ödüle de ihtiyacı yok. Hele de sizin elinizden ve sizin önerinizle.

Tarih herkesi hak ettiği yere koyar başkanım. Sadri Şener başkanı koydu. Trabzonsporlular onu 2010-2011 futbol sezonu şampiyon olan Trabzonspor başkanı diye anacak

Merak etmeyin sizi de koyacak tarih bir yere.

Eski başkanlarla kavgalı, Sporun her kesimiyle kavgalı, yöneticilerin çoğu istifa etmiş, yargı kongreyi onaylamamış. Elinde futbolcu hurdalığı, Futbol takımı yerlerde sürünüyor. 2 sezonda 5 antrenör, Ortada kupa mupa yok.

Bu kadar başarılı biri ödül alırken(!) tabi rahatsız olur.

Bu yazı toplam 8151 defa okunmuştur.
Okuyucu Yorumları

Toplam 3 yorum eklendi.

 • Samed18 Mayıs 2015 22:45

  Komik adam bu kadar yapar. Başarısızlığına yorum yapmıyorum ama göreve devam ısrarı hiç anlamıyorum. Bu nasıl Trabzonspor sevdası? Oyuncu alacaklarını da hesaba katarsaniz borç çok rahat 600 milyon eder.

   BeğendimBeğenmedim
 • ne olduBmOaRvDiO18 Mayıs 2015 Pazartesi 11:21

  Ts' den daha çok sevdiğin siyasiler seni yüz üstü bıraktı değilmi siyasi bir partiye güvenmekle zaten en büyük hatayı yaptın şampiyon kadroyu kuracağım diyorsun ne olacak yeni oyuncular getireceksin sonra yine baßlayacaksınız yeni bir takımız diye ve sezon daha heba olacsk

   BeğendimBeğenmedim
 • ZORLAALİ KIRKBİR18 Mayıs 2015 Pazartesi 10:15

  Ona ödül verenleri kesin parayla tutmuştur.

   BeğendimBeğenmedim
 • Toplam 3 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
ÜYE İŞLEMLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Haber 61 İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : Telefon: 462 326 73 73 Pbx - 532 456 71 41 / Faks : 0462 326 73 73 Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA